KONST / Litografier / Färglitografi 17298108
nr 1729 8108
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad ej numrerad. Färglitografi. Bladets mått: 43x58, oramat löst blad
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 oktober 2025
kl 18:12:25
6/10 15:02:11
300 kr
6/10 18:07:18